Tuğba 5001 Kapşonlu Kot Elbise

Tuğba 5001 Kapşonlu Kot Elbise nerede satılır, kumaşı ve modeli hakkında bilgiler ve fiyatı elbise.gen.tr ‘de..

Tuğba giyim 5001 kapşonlu elbise 299.98 lira yerine 189.9 liraya inen tuğba giyimin bu güzel kapşonlu kot elbisesinde 38-40-42 ve 44 beden seçenekleri sunulmuş. Tuğba 5001 kapşonlu kot elbise kalıpları kesinlikle çok dar öncelikle bu konuda sizleri uyarayım. Yoksa 40 beden biri bu elbisenin 40 bedenini alırsa kesinlikle kötü bir sürpriz yaşayacaktır. Çünkü; elbise karın ve kalça bölgesinden daralıyor. Bele oturan çok güzel bir model, ancak; dediğim gibi kalıbı dar ve eğer kalçalarınız genişse 1, hem kalçalarınız geniş hem de göğüsleriniz iriyse elbisenin 2 beden büyüğünü almanız gerekiyor.

Tuğba 5001 Kapşonlu Kot Elbise

 

Bu uyarıdan sonra elbisenin kumaşı hakkında bilgi vermek istiyorum. Elbisenin kumaşı tensel kot yani incecik tiril tiril bir kot kumaşı ve yaza uygun. Kışa uygun bir kumaşı yok bu elbisenin. Özellikle yazın ve bahar aylarının çok serin olmayan günlerinde rahat ve sportif bir elbise olarak tercih edilebilir.

Tuğba elbise modelleri nerede satılır?

Bu kapşonlu spor uzun kollu elbise, tuğba giyimin online sitesi haricinde diğer başka online tesettür giyim siteleri ve kapalı kıyafet satan mağazalardan satın alınabiliyor. Açık mavi ve kot rengi olarak iki renk alternatifi mevcut olan elbisenin kot rengi olanı dar kalıplı diğer açık mavi olanı ise tam bedeninize göre satın alabilirsiniz.. çünkü; açık mavi elbise çok dar kalıplı değil. Aşağıda sizler için hangi elbise dar kalıplı, hangisi normal beden kalıplarına sahip belirtmeye çalıştım.

tuğba giyim 2015 kapşonlu kot elbise

kalıbı dar olan elbise modeli bu gördüğünüz kot rengi elbise

tuğba 2015 kot elbise 5001

Ayrıca iki farklı renk elbisenin modellerinde de farklılıklar olduğunu görebilirsiniz. Kot rengi olanın kemeri boncuklu kot kumaştan kuşak şeklinde dikilirken, açık mavi olan diğer elbisenin modeli hem daha bol hem de kemer olarak kahverengi, camel ve bej rengi renklerinde hazır bir örgü kemer kullanılmış.

Bir Cevap Yazın