Tekbir Giyim 2016 Kış Sezonunda Etiketler Yarı Fiyatına İniyor

Tekbir Giyim 2016 KışTekbir Giyim 2016 kış sezonunda etiketler yarı fiyatına iniyor! Tekbir giyim olarak 33. yılımızda ürettiğimiz tesettürlü bayan kıyafetlerimizin, halkın alım gücünü dikkate alarak, etiket fiyatlarını geri çektik. Kalitemizden değil karlılığımız dan fedakarlık yaparak fiyatlarımızı düşürdük ve etiket fiyatımızı geri çektik. Artık müşterilerimizin ve özellikle Türkiye ekonomisinin dar boğazda bulunduğu bu ortamda alım gücü zayıflayan, Tekbir’den kaliteli tesettür kıyafetleri almak isteyip de alamayan müşterilerimiz, artık indirim zamanını beklemeden alışverişlerini rahatlıkla yapabilecek. Kaliteyi zamanında ve ucuza alabilecek olan dar gelirli vatandaşlarımız da ürünler seçilmeden, çeşit ve bedenler kırılmadan, indirim sezonunu beklemeden rahatlıkla alışverişlerini yapabilecekler.

TEKBİR 2016 KIŞ YENİ SEZONUNDA DOĞANIN RENKLERİNİ DOLABINIZA TAŞIYOR

Birbirinden iddialı ve sıra dışı tasarımlarıyla bu mevsim de gözlerinizi Tekbir ürünlerinden alamayacaksınız. Yeni sezonda Tekbir’in siz değerli müşterileri için, mağazalarımıza daha kapsamlı bir +44 kreasyonu hazırladık. Bu koleksiyonla 44 beden ve üzeri hanımların arayıp ta bulamadığı, her tarza ve her ortama uygun modelleri, en güzel renklerle ve en özel kumaşlarla tecrübemizi konuşturarak geniş bir koleksiyona imza attık.

Tekbr Giyim 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu İle Renklerin Coşkusunu Yaşayın

2015-16 sezonunda Tekbir Giyim mağazalarında siyah-beyazın asilliğini; mavinin huzurunu; olive, oranj, pembe, asit yeşili ve masalanın enerjisini hissetmeniz mümkün. Sonbaharın dinginliğini yaşamayı dileyenler için de alternatif olarak toprak tonları ile koleksiyonumuzu tamamladık.

Genç ve Genç Kalmayı Arzulayanlara

4. sezonuyla tekrar sizlerle buluşan Esra Tekbir 2015/2016 sonbahar-kış sezonu için tasarlanan modelleri yine birbirinden farklı ve şık. Genç ve genç kalmayı arzulayanlara hitap eden Esra Tekbir koleksiyonu ile kendinizi tam da olmak istediğiniz gibi hissedeceksiniz.

Tekbir Giyim ile Farkındalığınızı Konuşturun

Pardösü ve Bercestelerimizi Tekbir Giyim’e özel olarak tasarlanan aksesuarlarla detaylandırdık. Deri lazer kesim verev aksesuarları, gold metal düğmeleri, metal püskül zincir elcikleri ve sedef broşları ürünlerimize uygulayarak sizler için farkındalık oluşturduk.

Yeni Sezon Tekbir Tesettür Giysileri

Bir Cevap Yazın