Puantiyeli Romantik Tesettür Elbise

uzun kollu puantiyeli romantik elbise 2015 yazGünümüzde tesettür elbise modelleri artarken, kumaş kalitesi ne yazık ki düşük olsa bile elbiselerin fiyatları ateş pahası. Hele de özel tasarım ise.. İşte Mustafa Dikmen tasarımı bu güzel elbise de ne yazık ki %100 Polyester olmasına rağmen fiyatı: 200 lira.. Aslında hazır tesettür giyim markalarının 2015 elbise modelleri fiyatları bundan da yüksek diyebilirim 🙂 Ve onların elbiselerinde de yine polyester kumaşlar sıkça kullanılıyor.. Bu nedenle daha fazla emek harcanmış ve fiyatı da özel tasarım olmayan elbiselere göre makul olan güzel bir elbisenin hakkını yemiş gibi olmak istemem. Zaten istesem koskoca bir sayfamı sırf bu elbise için harcamazdım 🙂 Bu elbiseyi; vintage ve romantik elbise sever bir şahsiyet olarak beğendim.. Kapalılara da açıklara da hitap ettiğini düşünüyorum..

mustafa dikmen 2015 elbise modelleri

Puantiyeli Romantik Tesettür Elbise

Romantik kızların ve hanımların en sevdiği desenlerden olan puantiye desenlerinden ilham alınarak tasarlanan üzeri beyaz puanlı pespembe elbise modelini mevsimlik giyebilirsiniz. Genç tesettürlü kızlara daha uygun olan puantiyeli tesettür elbiseyi nasıl kombinlerim derseniz pudra-beyaz rengine uygun ipek şallarınız ve askılı minik çantalarınız ile kombinleyebilirsiniz diyebilirim. Sırt kısmı gizli fermuarlı elbise, Mustafa Dikmen 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu elbiselerinden sadece biri.. Bu arada bu güzel pudra pembesi-beyaz puantiyeli elbisenin, siyah-beyaz, bej-beyaz ve lacivert-beyaz gibi daha az romantik olanları da mevcut.

Mustafa Dikmen 2015 Elbise Modellerinden en dikkat çekici olanı elbette pembe renkteki bu lolita koleksiyonu puanlı elbise..

Bir Cevap Yazın