Muslima Wear 2015 Elbise Modelleri

Muslima Wear 2015 Elbise Modelleri özellikle genç tesettürlü kızların ilgisini çekmeye devam ediyor. Muslima Wear tasarımlarıyla göz kamaştıran tesettürlü elbise markalarından biri. Son derece alımlı ve göz alıcı elbise modelleri ile gündelik, gece elbisesi ve abiye tarzda birçok çeşidi mevcut. Pudra pembe, mint yeşili, osmanlı kırmızısı, şeker pembesi, ekru, bebek mavisi, sarı, haki yeşili, zümrüt yeşili ve saks mavisi en çok kullanılan elbise renkleri. muslima wear 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu için tıklayın.

Muslima Wear 2015 İpek Abiye Elbise

Muslima Wear 2015 Elbise Modelleri

2015 tesettür kloş elbise modelleri prenses kapalı elbiseler ve uzun kollu maksi elbise modellleri arayanlar da muslima wear yeni sezon koleksiyonuna mutlaka göz atmalılar.

Muslima Wear 2015 Elbise Modelleri fiyatları

Muslima Wear 2015 Elbise Modelleri fiyatları

muslima wear ilkbahar yaz koleksiyonu kendini bir lady gibi hissetmek isteyenler için güzel elbiseler tasarlamış.

Muslima Wear 2015 Elbise Modelleri mint Desenli Elbise, Sis mavisi Emprime Elbise, siyah beyaz iki renk elbise, Kolu Manşetli Elbise, Kubbe Desenli Elbise, Lale Desenli Elbise, Nakışlı Ebise, Puantiyeli Balık Elbise, puantiyeli kloş Ebise, Ruby Star Broşlu Elbise, Twil İpek Abiye Elbise gibi model isimlerine sahip.

Muslima Wear 2015 Elbise Modelleri

Bir Cevap Yazın