mezuniyet elbisesi tesettür

Okulların kapanmasına çok az zaman kalmışken mezuniyet kutlamaları için kapalı abiye arayan lise ve üniversiteden mezun olacak genç kızlarımız için birbirinden şahane abiye elbiseleri galerimize ekledik.

Özellikle liseyi bitirecek olan kızlarımız üniversite sınavı için çalışmaktan kendilerine kıyafet arayacak zaman bulamıyorlar. Bari çalışma arası molalarında internetten kıyafet bulmalarında yardımcı olabilmek adına bu yazıyı hazırladım.

Üniversiteden mezun olacaklar bu konu da daha şanslı, dersleri azaldığı için mağazaları gezip deneyerek de abiyelerini alabilirler.

Resim galerisine eklediğim mezuniyet elbiseleri bir çok farklı tesettür markasına ait. Haliyle fiyatları da marka ve modele göre değişiyor. Maddi durumu çok uygun olmayan kızlarımız içinde çok güzel elbiseler ekledim galeriye.

Ayrıca kiloları yüzünden büyük beden elbise giymek zorunda olan genç kızlarımız varsa onlar içinde 38 beden ile 52 beden arası modeller resimler arasında.

Abiyelerin renkleri sezonun en trend renklerinde üretilmiş. Dantelli, nakışlı, tül detaylı, işlemeli, simli birbirinden farklı tarz ve modeldeki 2015 mezuniyet abiye elbiselerin fiyatları 120 lira ile 342 lira arasında değişiyor.

Galerimize ekleyemediklerimizi de görmek, daha detaylı incelemek, tek tek fiyat bilgilerini öğrenmek ve dilerseniz online olarak satın almak için e-tesettür’den ulaşabilirsiniz.

fuşya mezuniyet elbisesi tesettür mezuniyet  için elbise modelleri mezuniyet elbiseleri somon mezuniyet elbisesi tesettür giyim mezuniyet elbisesi tesettür mezuniyet elbisesi tesettürlü pudra mezuniyet elbisesi tesettür

Bir Cevap Yazın