Machka’dan Yaz Davetleri İçin Şık Elbiseler Mezuniyet Kıyafetleri

Machka Abiye Kıyafet Modelleriyle 2016 Yazında Işıldayacaksınız

Exclusive koleksiyonunda; pudra pembesi, çağla yeşili, ekru, sarı gibi pastel rengi tonlarında hayat bulduğu payet ve kristal taş işlemeli abiyeler ve 2016 kokteyl elbiseleri, mezuniyet balosu için şık elbise modelleri sunarken, güncellenen kalıplarıyla midi kalem elbiseler iş yemeği ve toplantılarda iddianızı ortaya koyuyor.

machka 2016 spring summer

Koleksiyonda yer alan, midi boy derin pileli daire etekler, dantellerle kolajlanmış parti elbiseleri ve tamamlayıcıları olan dantel pardösüler, gündüzden geceye kullanılabilen parçalar olarak öne çıkıyor.

Metalik, altın rengi ve gümüş renklere karakter katan yumuşak pastel tonların birlikte kullanıldığı koleksiyonda, büyük pililer, volanlar, hafif ama dolgun kumaşlar sofistike görünümleriyle klasik tarza maksimal bir yorum katıyor.

Feminen hatları vurgulayan dar kesimli, yırtmaçlı elbiseler ile hem mini hem kalem eteklerle kombinlenebilen swarovski taşlı, metal tokalı deri ve hasır kemerler; hem gündüz hem gece kullanılabilen çantalar, yaz davetlerindeki yalın görünümler ile kusursuz bir uyum yaratıyor.

Modern çizgisiyle yaz siluetlerine zarif bir yorum getiren Machka’nın imzasını yansıtan seçkin ve eşsiz tasarımlarıyla yaz sezonu düğün ve davetlerinde göz kamaştırabilir; mezuniyet balosunun tek yıldızı siz olabilirsiniz!

Machka’dan Yaz Davetleri İçin Şık Elbiseler Mezuniyet Kıyafetleri

Kusursuz çizgisiyle, feminen ve sofistike Machka kadınının yaz şıklığına eşlik eden Machka 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile yaz sezonu davetlerine geri sayım başlıyor! Eşsiz kalıplara ve göz alıcı tasarımlara sahip Machka imzalı 2016 ilkbahar yaz düğün elbiseleri, yaz davetlerinin başrol oyuncusu olarak Machka kadınının kusursuz zarafetini temsil ediyor. Machka 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonu abiye modelleri ışıltılı detaylarıyla öne çıkan mezuniyet elbiseleri, özel davet, 2016 düğün elbisesi ve mezuniyet balosu kıyafetleri gibi seçenekleriyle iddialı bir şıklık yaratıyor.

Bir Cevap Yazın