LCW Kot Görünümlü %100 Pamuk Elbise

Elbise satmayan elbise tanıtan sitemizde bugün lcw markalı bir elbiseyi inceliyoruz. LCW markasından nadir olarak elbise beğenirim, bu elbise de lc waikiki’nin yeni sezonundaki yazlık elbiseleri arasından en beğendiklerimden biri oldu.

LCW Kot Görünümlü Pamuklu kumaştan uzun düz yazlık Elbise

LCW Kot Görünümlü %100 Pamuk Elbise

Kot kumaşa benziyor uzaktan ancak pamuklu kumaştan dikilen bir elbise. Yazın polyester cinsi teni yakan kumaşlar ile dikilen elbiselere meraklıysanız diyecek pek fazla bir sözüm yok size, ancak organik ya da pamuklu cinsi cildin nefes almasını ve püfür püfür havalanmasını sağlayacak bu tür %100 pamuklu elbise modellerinden arıyorsanız bu elbise size hem rahatlık hem de casual bir görünüm vaad ediyor.

lc waikiki kot görünümlü boydan boya düğmeli gömlek elbiseuzun kollu ve uzun, düz elbise oldukça sade. gömlek elbiseler biliyorsunuz bu sezonda her yaz olduğu gibi çok moda. sivri yaka ve boydan boya düğmeleri olan bu kot görünümlü yazlık elbiseyi, marin desenli ve çizgili aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz..

LCW Kot Görünümlü %100 Pamuk Elbise 38-40-42-44-46 ve 48 beden olarak üretildiğinden büyük bedene uygun pamuklu elbiseler arayanlara da büyük şans sunuyor. Sadece mavi rengi bulunan 5Y9576Z8 – 654 ürün kodlu elbiseyi lcwaikiki online mağazası ve lcw mağazalarından 59,90 peşin fiyatına, 66,60 lira taksitli fiyata satın alabilirsiniz..

 

Bir Cevap Yazın