Kayra 2015/2016 Sonbahar Kış Elbise Modelleri

Kayra giyim adından sıkça söz ettiren özellikle elbiselerini çok beğendiğimiz bir kapalı giyim firmasıdır. Kayra elbise modelleri yaşa ve inanca bakmaksızın asaleti ve zarafeti seven şık hanımların tercihi olmaktadır.

Kayra giyim elbiselerini sadece kapalılar tercih etmiyor

kayra elbise abiye bayramlık tesettür nişanlık mezuniyet gecesi elbiseleri 2016

Sadece kapalı hanımların değil, örtünmeyen, ancak; uzun kollu maksi elbiseleri tercih eden kadınların da tercih ettiği elbise çeşitlerine sahiptir. kayra elbise modelleri arasında özel gün, davet ve düğünlerde giyilebilecek elbise modelleri de mevcut. hatta nişanlık, nişan abiyesi ve nişan kıyafeti olarak tercih edilebilecek pelerinli, A kesimli, kabarık, işlemeli, prenses model, peplum model ve kalem model kayra abiye elbise modelleri de mevcut. Kayra 2015-2016 sonbahar kış elbise modellerinden en yeni şimdi çıkanlar elbise.gen.tr ‘de..

Kayra 2015/2016 Sonbahar Kış Elbise Modelleri

maksi abiyeler mezuniyet gecesinde giyilirse giyen kızları çok zarif ve asil gösterir. yeni koleksiyonlardan kayra yeni sezon koleksiyonunda her zamanki gibi birbirinden şık ve zarif elegant maksi abiye modelleri yer alıyor. prenses elbiselerini andıran uzun elbise modellerinin bir kısmı bayramlık elbise de olabilir. çok gece kıyafeti gibi olanlar hariç tabi 🙂

Bir Cevap Yazın