Kayra 2015-2016 Sonbahar Kış

Seçkin ve modern tesettür giyinmenin markası Kayra giyimin yeni çıkan modelleri ile karşınızdayız. Oldukça şık ve zarif giysileri ile tanına ve çoğu muhafazakar konulu diziye sponsor olan Kayra markasının 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu çıktı.

Kayra 2015-2016 sonbahar kış sezonunun en yeni ve güzel tesettür elbise, abiye kıyafet, tesettür giyim ve ölçülü bayan giyimi modelleri elbise.gen.tr farkıyla ilk önce bizde..

Kayra 2015-2016 Sonbahar Kış abiye etek takım elbise nişanlık modelleri

Kayra 2016 kış asimetrik kesimli uzun tuniklerinin şıklığını özel gün ve davetlerinizde değerlendirebilirsiniz. Kayra’nın yeni çıkan tesettür abiyelerinde tesettür nişan elbisesi olarak da kullanılabilecek kabarık ve A kesim prenses tesettür abiye elbise modelleri de mevcut. Kayra genç kapalı kızları unutmuyor ve bu sezonda da onları mutlu edecek spor tesettür giyim modellerini sonbahar kış koleksiyonuna ekliyor. Uzun kalem etek ve çember etek modellerinin parlaklığı ve gündelik şıklığını, Kayra bluz ve gömlek modelleri ile kombin yapabilir, Kayra yeni sezon ipek şallarla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.. Giy-çık ferace modelleri arasında kapşonlu spor feracelerin de eklendiğini görüyoruz. Kayra yeni sezonda kapşonlu tesettür kıyafetlerine; tunik, kap, trenchcoat ve yelek modelleri de ekliyor.

Kayra 2015-2016 Sonbahar Kış

Bir Cevap Yazın