genç ve güzel ekose elbiseler

burberry ekose deseni elbiseekose modası yıllardır sürüyor ve hiç biteceğe benzemiyor!

ekoseli kumaştan elbise modellerine baktığımızda çoğunluğun çocuk elbisesi olduğunu yada kışlık elbiseler olduğunu görüyoruz ancak yazlık kadın elbiselerinde de özellikle hamile kıyafetlerine baktığımızda ekose desenlerinin zamansız moda kategorisine giren kazayağı, pötikare ve leopar desenleri gibi kalıplaşan ve hiçbir zaman modası geçmeyen desenlerden olduğunu görüyoruz.

ekoseleri giyenler

ekose desenli elbiseler giyen kişiyi hafif retro tarzı ile nostaljik ve romantik bir kişiye dönüştürürken, aynı zamanda modeline ve kombinlenen diğer eşyaların kalitesine göre de zamansız şıklık kazandırabiliyor. ekose elbise modelleri her yaşa ve her amaca uygun çeşitlerde renk renk desen desen farklı markaların kreasyonlarında özellikle sonbahar kış koleksiyonlarında sıklıkla görebileceğimiz klasik desenler arasında yerini almıştır..

her zaman öğrenciyiz!

ekose elbiseler deyince aklımıza kolej formaları ya da iskoç etekleri gelebilir, ancak; ekose elbiseler artık drapeli ekose elbiseler gibi daha şık ve seçkin modellere kadar yayılmıştır. günlük elbise olduğu kadar gece elbisesi olarak da saten, ipek ve krep kumaştan dikilen ekoseli elbiseler bulunmaktadır ve ekoseler gerçekten adeta gençliğin ve öğrenciliğin bir sembolüdür. çünkü ekose elbise modelleri okul kızı stilinde ve kolej öğrencisi modunda görünmeyi sağlar.

covgirl style yeahh!!

ayrıca grunge tarzı giyinmeyi sevenler de ekoseli desenlerdeki kıyafetleri elbiseleri covgirl tarzı kombinleyebilir ve bu da kişiye genç bir hava katar. mesela ekoseli elbiseler grunge tarzı nasıl kombinlenir sorusuna ekoseli elbiselerin altına martin botlardan giyerek cevabını verebilirim. ekose elbise kombinleri yaparken aman dikkat!! ekose elbise giydiğinizde aksesuarlarınızı desensiz ya da monokrom gibi sade desenli/çizgili seçerseniz daha şık kombinler ortaya çıkartabilirsiniz.

sonbahara bir ay kaldı ve ekose uzun elbise, kışlık ekose elbise furyası da işte tam sonbahar kış sezonunun açılmasıyla başlayacak denebilir. hamile giyiminde vazgeçilmez olan ekoseli hamile elbiseleri ise ekose jile elbiseler oluyor genellikle ve hamile bayanlara inanılmaz çok yakışıyor sevimli kombinler ortaya çıkartıyor!! 🙂

ekoseli kışlık jile elbise küçük ekose desenli elbise şık monokrom ekose elbise uzun ekose elbise modası

şık bir ekose elbise örneği.. mango outlet ekoseli elbise.. Etek ucu dantel aplikeli, ekose desenli şifon elbise. V yakalı, ön kısmı boyunca düğmeli, kısa kollu ve iç astarlı.. dantel aplikeli ekose desen kısa elbise

Bir Cevap Yazın