Forever New 2016 Abiye Gece Elbiseleri

Prensesler gibi asil, kuğu gibi zarif, peri kızı kadar masalsı. Bu benzetmeler Forever New abiye elbiselerini ve gece kıyafetlerini giyen kızlara yapılan iltifatlardan sadece birkaçı.

Forever New Abiye 2016

Forever New abiyelerde pudra pembesi, somon rengi, ten rengi, safir mavisi, gece mavisi ve mint yeşili en çok kullanılan gece elbisesi renkleri. Maksi uzun uçuş uçuş ipek gece elbiselerinden, dantelli midi abiyelere, önü kısa arkası uzun asimetrik kesimli şık davet elbiselerinden, bodycon tarzı vücudu saran sırt dekolteli ya da V yaka, degaje, kruvaze kesim özel gün elbiselerine kadar geniş bir yelpazede abiye modelleri bulunan Forever New 2015/2016 koleksiyonlarında düğün, nişan, davet ve özel günleriniz için yine birbirinden şık ve elegan abiye gece elbiseleri tasarlanmış. Mezuniyet elbiseleri olarak tercih edilen markaların başını çeken Forever New’de mezuniyet gecesi için genç kızlara uygun birçok mezuniyet elbisesi de yer alıyor..

Forever New 2016 Abiye Gece Elbiseleri

Düğüne giderken ne giysem ya da mezuniyette ne giyilir.. Bazen bildiğimiz şeyleri bile unutabiliriz.. Özel bir günde giyilebilecek şık elbiseler arayanlara La Bohem, Mono Pop ve Sahara Sunset koleksiyonları arasından seçtiğimiz Forever New 2016 abiye modelleri karşınızda..

Forever New 2016 Abiye Gece Elbiseleri” hakkında 2 yorum

Bir Cevap Yazın