Etiket arşivi: 2015 elbise modelleri

Tekbir Giyim 2016 Kış Sezonunda Etiketler Yarı Fiyatına İniyor

Tekbir Giyim 2016 KışTekbir Giyim 2016 kış sezonunda etiketler yarı fiyatına iniyor! Tekbir giyim olarak 33. yılımızda ürettiğimiz tesettürlü bayan kıyafetlerimizin, halkın alım gücünü dikkate alarak, etiket fiyatlarını geri çektik. Kalitemizden değil karlılığımız dan fedakarlık yaparak fiyatlarımızı düşürdük ve etiket fiyatımızı geri çektik. Artık müşterilerimizin ve özellikle Türkiye ekonomisinin dar boğazda bulunduğu bu ortamda alım gücü zayıflayan, Tekbir’den kaliteli tesettür kıyafetleri almak isteyip de alamayan müşterilerimiz, artık indirim zamanını beklemeden alışverişlerini rahatlıkla yapabilecek. Kaliteyi zamanında ve ucuza alabilecek olan dar gelirli vatandaşlarımız da ürünler seçilmeden, çeşit ve bedenler kırılmadan, indirim sezonunu beklemeden rahatlıkla alışverişlerini yapabilecekler.

TEKBİR 2016 KIŞ YENİ SEZONUNDA DOĞANIN RENKLERİNİ DOLABINIZA TAŞIYOR

Birbirinden iddialı ve sıra dışı tasarımlarıyla bu mevsim de gözlerinizi Tekbir ürünlerinden alamayacaksınız. Yeni sezonda Tekbir’in siz değerli müşterileri için, mağazalarımıza daha kapsamlı bir +44 kreasyonu hazırladık. Bu koleksiyonla 44 beden ve üzeri hanımların arayıp ta bulamadığı, her tarza ve her ortama uygun modelleri, en güzel renklerle ve en özel kumaşlarla tecrübemizi konuşturarak geniş bir koleksiyona imza attık.

Tekbr Giyim 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu İle Renklerin Coşkusunu Yaşayın

2015-16 sezonunda Tekbir Giyim mağazalarında siyah-beyazın asilliğini; mavinin huzurunu; olive, oranj, pembe, asit yeşili ve masalanın enerjisini hissetmeniz mümkün. Sonbaharın dinginliğini yaşamayı dileyenler için de alternatif olarak toprak tonları ile koleksiyonumuzu tamamladık.

Genç ve Genç Kalmayı Arzulayanlara

4. sezonuyla tekrar sizlerle buluşan Esra Tekbir 2015/2016 sonbahar-kış sezonu için tasarlanan modelleri yine birbirinden farklı ve şık. Genç ve genç kalmayı arzulayanlara hitap eden Esra Tekbir koleksiyonu ile kendinizi tam da olmak istediğiniz gibi hissedeceksiniz.

Tekbir Giyim ile Farkındalığınızı Konuşturun

Pardösü ve Bercestelerimizi Tekbir Giyim’e özel olarak tasarlanan aksesuarlarla detaylandırdık. Deri lazer kesim verev aksesuarları, gold metal düğmeleri, metal püskül zincir elcikleri ve sedef broşları ürünlerimize uygulayarak sizler için farkındalık oluşturduk.

Yeni Sezon Tekbir Tesettür Giysileri

Muslima Wear 2015/16 Maksi Elbise Modelleri

Muslima Wear markası son derece asil duruşlu ve şık elbise modelleri ile adından söz ettirse de aslında sadece elbiseleri değil, tunik, ceket, yelek ve etek gibi kapalı giyim modelleri ile de tasarımlarını konuşturmaya devam ediyor.

Yeni çıkan koleksiyonunu tanıtacağımız Muslima Wear şık maksi elbise modellerinde, yine son derece göz kamaştırıcı renk ve desenler mevcut. Muslima Wear 2016 Silk Way Koleksiyonu Maksi Elbise Modelleri ipek elbiselerden oluşuyor ve bu elbiselere genellikle uzun kollu ve kapalı giyinen hanımlara daha uygun..

Muslima Wear 2015 Silk Way Koleksiyonu Maksi Elbise Modeller

Muslima Wear 2015 2016 Maksi Elbise Modelleri 026

Muslima Wear 2015 2016 Maksi Elbise Modelleri 020

Muslima Wear 2015 2016 Maksi Elbise Modelleri 024

Muslima Wear 2015 2016 Maksi Elbise Modelleri 013

Kayra 2015/2016 Sonbahar Kış Elbise Modelleri

Kayra giyim adından sıkça söz ettiren özellikle elbiselerini çok beğendiğimiz bir kapalı giyim firmasıdır. Kayra elbise modelleri yaşa ve inanca bakmaksızın asaleti ve zarafeti seven şık hanımların tercihi olmaktadır.

Kayra giyim elbiselerini sadece kapalılar tercih etmiyor

kayra elbise abiye bayramlık tesettür nişanlık mezuniyet gecesi elbiseleri 2016

Sadece kapalı hanımların değil, örtünmeyen, ancak; uzun kollu maksi elbiseleri tercih eden kadınların da tercih ettiği elbise çeşitlerine sahiptir. kayra elbise modelleri arasında özel gün, davet ve düğünlerde giyilebilecek elbise modelleri de mevcut. hatta nişanlık, nişan abiyesi ve nişan kıyafeti olarak tercih edilebilecek pelerinli, A kesimli, kabarık, işlemeli, prenses model, peplum model ve kalem model kayra abiye elbise modelleri de mevcut. Kayra 2015-2016 sonbahar kış elbise modellerinden en yeni şimdi çıkanlar elbise.gen.tr ‘de..

Kayra 2015/2016 Sonbahar Kış Elbise Modelleri

Okumaya devam et