Defacto Çocuk 23 Nisan Elbise Kataloğu

De Facto giyim, çocuk giyim modellerine 23 nisan elbise kataloğunu da ekledi. birbirinden renkli ve cici 23 nisan kıyafetlerinin bulunduğu defacto 23 nisan özel koleksiyonunda kız çocuk elbise modelleri, erkek çocuk şort tişört takımları ve çanta, bantlı ortopedik ayakkabı ve babet gibi kız çocuk aksesuarlar bulunuyor.

Defacto Çocuk 23 Nisan Elbise Kataloğu

kız çocuklarına tişört üstüne giydirilen mini yelekler ve hasır şapkalar çok yakışıyor. uygun fiyata mal edilmiş 23 nisan kıyafetleri için bir iki dokunuş yeter aslında. mesela; kısa kollu kot gömlek üzerine takılan papyon, erkek çocukları için 23 nisan kıyafeti olarak iyi bir düşünce olmuş.

Defacto Çocuk 23 Nisan Elbise Kataloğu Defacto Çocuk 23 Nisan

 

 

çocuklara gülmek her zaman yakışır. keşke dünyadaki bütün çocuklar böyle güle bilse. de facto 23 nisan giyim

De Facto, 23 nisan özel koleksiyonunda günlük çocuk giyim kıyafetlerine daha fazla yer veriyor. 23 nisan kostümlerinin birçoğu, gündelik olarak giydirilemediğinden defacto‘nun bu düşüncesi taksire şayan bence. çocuklarınız 23 nisanda giydiği cici kıyafetlerini gezmeye giderken ya da bayramlık olarak da kullanabilecek.

defacto 23 nisan katalog defacto 2015 çocuk giyimi

defacto’nun erkek çocuklarına hazırladığı 23 nisan kıyafetleri arasına; birçok çocuğun sevgilisi hot wheels çizgi fim karakterinin figürlerini taşıyan t-shirt’ler de koymuş.

defacto 2015 erkek çocuk takımları defacto 2015 kız çocuk giyim De facto 23 Nisan Kataloğu

Defacto Çocuk 23 Nisan Elbise Kataloğu” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın