Kategori arşivi: Erkek Çocuk

2015 erkek çocuk elbisesi modelleri, indirimli ve ucuz erkek çocuk giyimi satan yerler

Defacto’dan 23 Nisan Etkinliklerine Özel Çocuk Kostümleri

Defacto yeni sezon çocuk giyim ürünleri arasında öyle parçalara yer verdi ki; bu giysiler 23 nisan etkinliklerinde ve çocukların en özel günlerinden olan doğum günü, yaş günü partileri, kostüm partisi ve bayram günlerinde de giyilebilecek kadar şirin ve sevimli.

Kelebek elbisesi, prenses kostümleri, gelinlikler, papyonlu gömlekler, tütüler, kravatlı erkek çocuk üstleri, baba-oğul takımları ve daha neler neler. De facto’nun 23 nisan özel koleksiyonu için markanın web sitesine bakabilirsiniz..

Defacto’dan 23 Nisan Etkinliklerine Özel Çocuk Kostümleri

Defacto 23 Nisan Kataloğu 2016

Şimdi sizler için seçtiğim 2016 yazının en güzel defakto 3-11 yaş arası erkek çocuk giysileri ve 3-4-5-6-7-8-9-10-11 yaşa uygun defakto 23 nisan kız çocuk elbiseleri ve kız çocuk kostümleri.. geçen seneki defacto 23 nisan koleksiyonuna bakmak isterseniz tıklayın.

Defacto Çocuk 23 Nisan Elbise Kataloğu

De Facto giyim, çocuk giyim modellerine 23 nisan elbise kataloğunu da ekledi. birbirinden renkli ve cici 23 nisan kıyafetlerinin bulunduğu defacto 23 nisan özel koleksiyonunda kız çocuk elbise modelleri, erkek çocuk şort tişört takımları ve çanta, bantlı ortopedik ayakkabı ve babet gibi kız çocuk aksesuarlar bulunuyor.

Defacto Çocuk 23 Nisan Elbise Kataloğu

kız çocuklarına tişört üstüne giydirilen mini yelekler ve hasır şapkalar çok yakışıyor. uygun fiyata mal edilmiş 23 nisan kıyafetleri için bir iki dokunuş yeter aslında. mesela; kısa kollu kot gömlek üzerine takılan papyon, erkek çocukları için 23 nisan kıyafeti olarak iyi bir düşünce olmuş.

Defacto Çocuk 23 Nisan Elbise Kataloğu Defacto Çocuk 23 Nisan

 

 

çocuklara gülmek her zaman yakışır. keşke dünyadaki bütün çocuklar böyle güle bilse. de facto 23 nisan giyim

De Facto, 23 nisan özel koleksiyonunda günlük çocuk giyim kıyafetlerine daha fazla yer veriyor. 23 nisan kostümlerinin birçoğu, gündelik olarak giydirilemediğinden defacto‘nun bu düşüncesi taksire şayan bence. çocuklarınız 23 nisanda giydiği cici kıyafetlerini gezmeye giderken ya da bayramlık olarak da kullanabilecek.

defacto 23 nisan katalog defacto 2015 çocuk giyimi

defacto’nun erkek çocuklarına hazırladığı 23 nisan kıyafetleri arasına; birçok çocuğun sevgilisi hot wheels çizgi fim karakterinin figürlerini taşıyan t-shirt’ler de koymuş.

defacto 2015 erkek çocuk takımları defacto 2015 kız çocuk giyim De facto 23 Nisan Kataloğu