2015 moda renkler: marsala rengi elbise

2015 moda renkler marsala rengi elbise2015 moda renklerinden biri de marsala rengi.. Peki marsala rengi nedir? marsala nasıl bir renktir? Bu soruların cevaplarını marsala renginde elbise modelleri eklediğim resim galerimde bulabilirsiniz.. marsala rengi elbiseler günlük, abiye ya da kapşonlu spor modellerde, kısa, uzun, maksi ve ara boy olarak değişmekte.

yeni sezonun en moda rengi marsala marsala rengi yarasa elbise marsala rengi spor kapüşonlu elbise marsala rengi kombin marsala rengi dantelli mini elbise marsala rengi askılı uzun krep elbise jakarlı uzun elbise marsala rengi 2015 marsala rengi modası 1 beden incelten ince gösteren marsala elbise

marsala rengi elbise

marsala rengi biraz bordo, biraz mürdüm ve açık marsala rengi de bazen kırmızıya çalan bir renktedir. resim galerimdeki 2015 marsala rengi modası elbiseler derili, omuzu deri detaylı, yırtmaçlı, kalem, şalvar kesim, tunik elbise, kısa, uzun, midi boy, kare yaka, kolları yırtmaçlı, dantelli ve abiye çeşitlerde. butiği açıldığında; markafoni sitesinden ucuza, indirimli kampanya fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

2015 moda renklerinden marsala rengi

Bir Cevap Yazın